Співробітники Служби безпеки України затримали поблизу села Славне Мар їнського району Донецької області громадянина Російської Федерації, який брав участь у бойових діях у складі незаконних збройних формувань терористичної організації ДНР .

Громадянин Росії, бойовик на прізвисько Румин , під час затримання був одягнутий у військову форму російського зразка, при собі мав РПГ-26 та гранату Ф-1.

За його словами, під час відбування покарання у виправній колонії на території РФ він був завербований співробітником ФСБ для участі в бойових діях у складі незаконних збройних формувань терористичної організації ДНР .

Росіянин чергував на спостережних пунктах бойовиків у складі підрозділу терористичного угруповання Оплот та брав участь у встановленні позицій Збройних сил України.

Бойовик безпосередньо здійснював корегування артилерійського вогню по позиціях сил антитерористичної операції у районі села Тарамчук Мар їнського району Донецької області.

Він розповів, що з часом, побачивши низькі моральні якості терористів, відсутність перспектив самопроголошеної республіки, відверту брехню проросійських ЗМІ щодо реальної ситуації на Донбасі, прийняв рішення здатися з особистою зброєю силам антитерористичної операції.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.