Депутат Дніпропетровської міської ради від Опозиційного блоку Олег Григорук спростував причетність мера міста Бориса Філатова до свого побиття, яке сталося напередодні ввечері. Про це він повідомив журналістам під час прес-конференції 17 лютого.

У нас є певне порозуміння. І моя думка, що він до цього не причетний , заявив Олег Григорук, коментуючи безпідставні звинувачення на адресу міського голови Дніпропетровська. За словами депутата, наразі він достатньо плідно контактує з Борисом Філатовим, всупереч коментарями деяких колег у мережі Facebook. Натомість постраждалий не виключив причетності до побиття своїх колег із фракції в міськраді. Адже, за його словами, має дещо інший погляд на питання формування бюджету, ніж більшість дніпропетровських депутатів від Опозиційного блоку .

Слід зазначити, що сьогодні вранці мер Дніпропетровська Борис Філатов заявив про свій намір звернутися до поліції через побиття депутата від Опоблоку , щоб якнайшвидше розкрити цей злочин та покарати винних.

У свою чергу, адвокат члена політради УКРОПу Геннадія Корбана Оксана Томчук запропонувала Олегу Григоруку свою юридичну підтримку. Я пропоную адвокатську допомогу Олегу і прошу правозахисну групу Січ приєднатися до моніторингу даної ситуації та сприяти правоохоронним органам у розслідуванні , написала Оксана Томчук на своїй сторінці у соцмережі Facebook 17 лютого.

Адвокат також назвала досить показовим той факт, що скоєний напад був проанонсований , адже раніше депутати Дніпропетровської міськради від Опозиційного блоку Суханов та Вишневецький поширювали у кримінальних колах інформацію про ймовірне побиття свого колеги.

Нагадаємо, 16 лютого шестеро невідомих на двох автомобілях підстерегли Олега Григорука біля його будинку. Під час нападу вони били депутата по голові та зламали йому руку. Напередодні Олег Григорук разом з кількома своїми колегами з фракції відмовилися брати участь у засіданні Дніпропетровської міськради через незгоду з позицією Опозиційного блоку в деяких питаннях, зокрема, щодо формування бюджету міста.