Депутат від УКРОПу Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна в соцмережах критикує комунальні служби за ями на дорогах, а після цього комунальники активно їх асфальтують. Про це у Фейсбук пише сама депутат.

В рамках объявленной властями войны ямам на дорогах Кременчуга хочу обратить внимание на следующее: не успела я замерять яму по ул.Петровского (в районе дома №48) и выложить информацию в Фэйсбук, как эта яма на следующий день (19 февраля) уже была засыпана. Качество ремонта комментировать не буду, но яма засыпана и дорога, по меньшей мере, на непродолжительный промежуток времени стала пригодной для проезда. Злые языки утверждают, что я обладаю инсайдерской информацией какую именно яму местные власти собираются ремонтировать и, якобы, я появляюсь за несколько часов до ремонта и снимаю эту яму на видео. Всерьёз комментировать это заявление не буду, но есть факт: опубликованные в ФБ ямы довольно оперативно засыпают или ремонтируют (хоть и с нарушениями технологий). СОВПАДЕНИЕ? НЕ ДУМАЮ! ,- пише О. Піддубна.

Нагадаємо, що укропівка разом із журналістами проінспектувала якість міських доріг і, переконавшись у їхньому жахливому стані, подала заяву про злочин. Зокрема, депутат вимагала провести комплексну експертизу, аби виявити, чи не були розкрадені матеріали під час проведення ремонтних робіт. Вже порушено кримінальне провадження за ч.4 ст.191 Кримінального кодексу України. ( Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. , а частина 4 цієї статті передбачає санкцію: караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років .)