Попри задекларовану всіма фракціями Київради підтримку проведення виборів до районних рад столиці, за проект рішення Про звернення депутатів Київської міської ради до Президента України щодо виборів до райрад проголосували лише 86 депутатів зі 113 зареєстрованих у сесійній залі. Про результати сьогоднішнього голосування журналістам розповів голова Київського осередку партії Українське об єднання патріотів УКРОП Дмитро Сіманський.

Наше прохання виступити в сесійній залі депутати Київради відхилили. Тому ми, представники восьми політичних сил, з яких три партії мають свої фракції в Київраді, були вимушені проштовхуватися до сесійної зали. Лише в такий спосіб нам вдалося донести свою позицію до депутатів та мера столиці пояснив столичний політик.

З трибуни Київради Дмитро Сіманський разом з іншими лідерами демократичних політсил закликав депутатів не перешкоджати процесу децентралізації, проголошеної президентом. Якщо лідери вашої партії декларують справжнє місцеве самоврядування та децентралізацію влади, то, будь ласка, виконуйте те, на чому наголошує партійне керівництво , звернувся до депутатів укропівець.

Політик також наголосив, що депутатам Київської міськради слід ділитися повноваженнями з територіальними громадами, а не тримати всю владу в столиці в одних руках. Спроби узурпувати владу вже були. Всі пам ятають, чим це закінчилося, узурпаторів викинули з чиновницьких крісел та вигнали з країни. Тому не чекайте, коли люди прийдуть виганяти вас на вулицю і нарешті дайте можливість кожному киянину обрати свою владу в своєму районі , закликав депутатів Київради Дмитро Сіманський.

Нагадаємо, вранці 11 лютого під стінами Київради відбувся мітинг за участю активістів восьми політичних сил з метою привернути увагу депутатів та міського голови Києва Віталія Кличка до кризи місцевого самоврядування столиці та захистити право киян на справжнє управління районами міста.