Основним завданням Alliance for Creativity and Entertainment стане захист ринку легального контента і боротьба з піратством в інтернеті, повідомляється на сайті альянсу.

У альянс увійшли такі провідні компанії, як Amazon, AMC Networks, BBC Worldwide, CBS Corporation, HBO, Hulu, Lionsgate, Metro-Goldwyn-Mayer, NBCUniversal, Netflix, Paramount Pictures, Sky, Sony Pictures, Twentieth Century Fox, The Walt Disney Company і Warner Brothers Entertainment.

Всього в ACE увійшли 30 компаній.

Відзначається, що за останні роки ринок легального контента значно зріс за рахунок великих інвестицій різних компаній в цифрову модель поширення, однак разом з цим значно зросла кількість піратів. Тільки в 2016 році зафіксовано близько 5,4 млрд завантажень піратських фільмів і телешоу, а також близько 21,4 млрд відвідувань піратських стрімінгових майданчиків.

Відзначається, що ACE буде працювати спільно з антипіратськими ресурсами Американської кіноасоціації (MPAA), проводити дослідження, співпрацювати з правоохоронними органами та організаціями з захисту контенту.