Народний депутат, представник міжфракційного об єднання УКРОП Олександр Дубінін зареєстрував у парламенті постанову про скасування результатів голосування за закон 3700 Про внесення змін до Закону України Про вибори народних депутатів України (щодо виключення кандидатів у народні депутати України з виборчого списку в багатомандатному окрузі) .

За словами депутата, цей закон був ухвалений з порушенням ст. 102 і 107 Регламенту ВР України. Згідно з нормами чинного законодавства України, цей проект не міг ставитися на голосування на цій сесії, тим більше, ще й двічі поспіль. У зв'язку з грубим порушенням законодавства та регламенту я написав заяву Гройсману з вимогою не підписувати законопроект, а також зареєстрував постанову про скасування результатів голосування , повідомив Олександр Дубінін на своїй сторінці у Facebook .

Нардеп наголосив, що так званий закон про партійну диктатуру був ухвалений в результаті політичних торгів у рамках вирішення питання про відставку уряду. Політик підкреслив, що цей закон, який дозволяє виключати кандидатів з виборчого списку вже після встановлення результатів голосування, вигідний, зокрема, фракціям РПЛ та БПП. У списку Радикальної партії є кандидат, який наступним потрапляє в парламент, але він не влаштовує партію. Ось радикали і хочуть його виключити. Також загальновідомо, що цей закон потрібен БПП, щоб не пустити в парламент адвоката Андрія Богдана, захисника Геннадія Корбана в суді , пояснив Олександр Дубінін.