Пам ятна панахида відбулася у четвер, 18 лютого, у місті Мукачево, де дислокується 128 окрема гірсько-піхотна бригада. Вшанували пам ять загиблих героїв і лідери закарпатського осередку партії УКРОП.

Рік тому Закарпаття переживало одні із найважчих днів у своїй історії. Кілька тижнів тисячі закарпатців, чиї чоловіки, батьки, брати, сини та онуки намагалися вижити у дебальцевському пеклі, молилися за їхні життя. І саме 18 лютого стало вирішальним днем для українських солдатів, котрі таки змогли з боєм вирватися з оточення та повернутися додому. На жаль, зробити це вдалося далеко не всім. Немало закарпатських чоловіків та хлопців тоді так і не повернулися до своїх домівок. І сьогодні ми разом молилися за їхню світлу пам ять , - ділиться Власта Негря, голова закарпатських укропівців та волонтер, яка ледь не з перших днів війни підтримувала бійців 128 бригади.

Пом янути героїв на мукачівський цвинтар прийшли сотні військових, священнослужителів, посадовців і звичайних жителів міста. Цього ж дня вдовам загиблих бійців урочисто вручили посмертні нагороди за героїчну жертву, принесену їхніми чоловіками у боротьбі з ворогом.