В регіоні йдуть прямі спроби залякати і знерухомити УКРОП. На особисті мобільні телефони старобільських депутатів-укропівців поступають дзвінки з погрозами. Депутати дуже занепокоєні даним фактом та відсутністю гарантій безпеки їх родинам та їм самим, та побоюються, що це негативно вплине на їх професійну діяльність.

Постійне розхитування політичної ситуація та вкрай важка кримінальна ситуація в області погіршилися після вбивства мера Старобільська Володимира Живаги. Нагадаємо, кандидат від УКРОПу на місцевих виборах мера в місті Н. Івашко зайняла друге місце. Наразі мають місце дзвінки провокативного характеру, котрі напевно прослуховуються та записуються, та фрагменти яких можуть бути використані в брудних інтригах нечистих на руку політичних діячів. В цих дзвінках відомі та невідомі люди усіляко натякають на причетність УКРОПу до трагічних подій, що сталися.

Ні для кого не є таємницею, що УКРОП, набираючи обороти в Луганській області, починає заважати різним політичним рухам. З метою дискредитувати нашу політичну силу і депутатів, зараз усіма можливими й неможливими злочинними засобами намагаються зробити Українське об єднання патріотів об єктом інтриг. Закулісні ігри, що плетуться це ні що інше, як спроба спотворити політичну та суспільну діяльність наших депутатів та зробити їх об єктом маніпуляцій сірими кардиналами області у своїх особистих цілях , - наголосив голова Луганського УКРОПу Олександр Проценко.