На Харківщині Служба безпеки України спільно з прокуратурою припинила протиправну діяльність організованого угруповання.

У серпні 2015 року зловмисники шахрайством заволоділи продукцією одного з молокопереробних підприємств Харківщини на суму майже один мільйон гривень.

Встановивши тісні зв язки з російськими контрабандистами, вони намагалися організувати канал незаконного вивезення привласненої продукції з України в Росію.

Діяльність російських контрабандистів, замовників та ініціаторів оборудки перебувала під контролем спецслужб Російської Федерації.

Співробітники Управління СБ України в Харківській області припинили діяльність злочинного угруповання на початковому етапі, коли зловмисники почали завантажувати продукцію до вантажівки-рефрижератора.

Перевалочна база знаходилася на території Харкова у приватному помешканні, де була обладнана сучасною системою відеоспостереження і ретельно охоронялася.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 5 ст. 191 - привласнення майна в особливо великому розмірі, Кримінального кодексу України.

Також Служба безпеки України перевіряє можливу причетність членів угруповання до фінансування сепаратизму і тероризму на Харківщині.