Сьогодні на сесії Львівської обласної ради Петро Жукровський, від імені фракції партії УКРОП, звернувся до колег-депутатів із закликом підтримати протестувальників, які стоять на блок - постах від 11 лютого. Депутат наголосив, що люди, які блокують російських перевізників, потребують не лише моральної підтримки.

У зверненні укропівці закликають допомогти активістам не просто заявами на партійних сайтах чи гучними виступами в засобах масової інформації, а наприклад водонепроникними палатками, сухими дровами, продуктами та іншими найнеобхіднішими речами. Адже серед протестувальників є представники багатьох політичних сил і громадських об єднань.

УКРОП пропонує без партійних амбіції і гучних заяв у ЗМІ, допомогти тим, хто вийшов на акції протесту.

Тільки об'єднавши зусилля, відкинувши партійну символіку та бажання заробити публічні бали, ми зможемо досягти реальних результатів у боротьбі з російським загарбником, що намагається знищити Україну , - наголосив Петро Жукровський.

Подаємо текст звернення:

Шановні депутати. Шановний п. Олександре!

Ми, "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", хочемо звернутись до Вас з приводу ситуації, що склалась довкола блокування для російських перевізників автошляхів Львівщини та й України назагал.
Громадськість, волонтери, активісти мали сміливість першими стати на захист національних інтересів і змусити російського окупанта відчути, що йому не просто не раді на території України, а що про жодну бізнесову співпрацю не може бути й мови. Ці люди вдень і вночі контролюють дороги нашої області аби жоден російський автомобіль не мав шансу заробити на перевезенні товарів Російської Федерації.
Кожен з Вас, публічно чи приватно, також встиг висловити власну позицію про цю ситуацію, а дехто навіть особисто бере участь у блокуванні. Однак, ми хочемо закликати Вас допомогти активістам не просто заявами на партійних сайтах чи гучними виступами в засобах масової інформації, а наприклад водонепроникними палатками, сухими дровами, продуктами та іншими найнеобхіднішими речами.
Напевно кожен з Вас погодиться, що тільки об'єднавши зусилля, відкинувши партійну символіку та бажання заробити публічні бали, ми зможемо досягти реальних результатів у боротьбі з російським загарбником, що намагається знищити Україну.
Слава Україні!