Телекомпанія NBC планує перезапустити легендарне шоу про інопланетянина Альфа. Правда, з певною умовою: інший багатосерійний перезапуск - Тренер , який найближчим часом виходить на екрани, - повинен мати успіх у глядачів.

Адаптацією займеться продюсер Джордан Кернер, який працював над Смурфиками . Спочатку планувалося, що Альфа просто намалюють на комп ютері, але потім було прийнято рішення повернутися до колишнього формату: в той час, коли Альф буде в кадрі на весь зріст, його буде грати актор-карлик в костюмі, але коли інопланетянина буде видно тільки по пояс, то режисер скористається лялькою.

Аудиторія каналу налаштована скептично, оскільки попередні перезавантаження культових шоу і серіалів каналу не були вдалими. Однак на це продюсери компанії відповідають, що впевнені в успіху Альфа .

Альф 102-серійний комедійний серіал, що випускався з 1986 по 1990 рік. Він був показаний у 80 країнах світу, в тому числі і в Україні. Лялькою, що зображає Альфа, під час зйомок керував сам творець серіалу Пол Фаско, він же й озвучував інопланетянина.

У серіалі йдеться про інопланетянина, що прилетів на Землю з далекої планети Мельмак і який оселився в будинку звичайної американської сім ї. Альф швидко адаптувався і став повноправним членом сім. Балакучий і доброзичливий інопланетянин мав особливу любов до кішок (на батьківщині Альфа коти вважалися делікатесом) та намагався сховатися від урядових служб, які мріяли ставити на ньому досліди.