Верховна Рада в наступному місяці повинна розглянути і прийняти закон про сервісні центри та сервісних послугах МВС, згідно з яким продаж водійських прав в Україні стане практично неможливою. Про це у себе в Facebook написав народний депутат Антон Геращенко.

У вересні Верховна Рада за планом повинна розглянути і прийняти закон про сервісні центри та сервісних послугах МВС, відповідно до якого вся система контролю якості підготовки водіїв та іспитів на отримання водійських прав, буде перебудована докорінно, щоб більше ніколи не допустити продажу водійських прав , що тягне потім загибель і травми наших співгромадян , - сказано в повідомленні.

6 серпня Петро Порошенко підписав закон про безпеку дорожнього руху, який передбачає деякі нові повноваження для виконання патрульної поліцією своїх завдань. За два дні до того президент підписав закон про поліцію.

Раніше повідомлялося, що за результатами недавнього соціологічного опитування киян, 82% жителів столиці позитивно поставилися до створення нової патрульної поліції в Києві.