У п ятницю, 26 лютого, Криворізький УКРОП провів конференцію, на якій голову місцевого осередку партії та ветерана АТО Миколу Колесника було висунуто кандидатом на посаду міського голови від Українського об єднання патріотів УКРОП . За таке рішення проголосували 14 учасників конференції.

Сам Микола Колесник заявив, що призначення перевиборів міського голови це вже велика перемога. На його переконання, тепер криворожани мають змогу самостійно обрати чесну владу, щоб місто розвивалося та було комфортним для всіх мешканців. Також кандидат подякував своїм однопартійцям за довіру та пообіцяв, що не підведе.

Політик також розповів, що в його команді буде багато військових, а вони знають, що таке дисципліна, бо саме завдяки їй, за словами ветерана АТО, зазвичай, і досягається перемога.

Кандидат у мери Кривого Рогу повідомив, що партнери УКРОПу ще не визначилися зі своїми кандидатами. А от теперішній мер Юрій Вілкул пішов на вибори самовисуванцем. Навіть йому стало зрозуміло, що Опоблок це шлях у минуле і, крім шкоди, він нічого не несе. Це підтвердження початку кінця Опоблоку в місті , наголосив укропівець.

Нагадаємо, що восени 2015 року Микола Колесник брав участь у виборах на посаду міського голови Кривого Рога та посів третє місце за результатами голосування. Голова Криворізького УКРОПу є куратором батальйону Кривбас , бійці якого брали участь у військовій операції під Іловайськом і нещодавно отримали державні нагороди за участь в АТО на Донбасі.