Столична влада разом з громадою міста не дасть забудувати стадіон Старт .

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє сайт міського голови.

Стадіон Старт залишиться у громади міста незважаючи на заангажовані рішення мотивованих судів. Рішенням Київради у березні цього року ми розірвали договір оренди з забудовником, який був укладений за минулої влади , - запевнив Кличко.

Він додав, що з суддею, який дозволив прихопити стадіон забудовникам , треба розбиратися за законом.

Скажу одне: ми цього все одно не допустимо , - підкреслив Кличко.

Як відомо, 4 вересня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва дозволив ТОВ Голден Хаус , яку пов язують з сином екс-прем єра Миколи Азарова Олексієм, забудувати історичний стадіон Старт .

Київрада передала земельну ділянку площею 4,83 га ТОВ Голден Хаус для комплексної реконструкції спортивного комплексу стадіону Старт , будівництва, експлуатації та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу та багатофункціонального житлово-офісного комплексу з приміщеннями торгово-розважального призначення та паркінгом 26 лютого 2010 року.

Влітку того ж року компанія приватизувала територію стадіону за 10 мільйонів гривень.

У 2014 році тимчасова контрольна комісія Київради з питань перевірки легітимності рішень Київської міської ради, прийнятих після травня 2006 року ініціювала скасування цього землевідведення і рекомендувала Київраді розірвати договір оренди з ТОВ Голден Хаус .

Відповідне рішення було прийняте 4 березня 2015 року.

Як відомо, стадіон Старт є не просто звичайним спортивним об єктом Києва, на ньому у 1942 році відбувся легендарний матч смерті , де команда киян перемогла німецьку футбольну команду.