Учасники VII Всеукраїнського з їзду політичної партії Українське об єднання патріотів УКРОП 19 лютого ухвалили рішення про початок консультацій з політичними силами, яких партія бачить можливими політичними партнерами. При цьому такі консультації не проводитимуться з колишніми регіоналами та комуністами, а також представниками провладних партій.

На з їзді окремою резолюцією було ухвалене рішення про початок консультацій з іншими політичними силами, яких ми розглядаємо як потенційних політичних партнерів. Утворення й ефективна робота коаліції демократичних патріотичних політичних сил в Києві додає нам оптимізму щодо того, що така робота може бути продуктивною й слугуватиме киянам та іншим українцям взірцем об єднання зусиль для спільної мети , заявив член президії політради УКРОПу, голова Київської міської парторганізації Дмитро Сіманський.

Політик також зазначив, що досвід парламентських виборів свідчить про те, що патріотичним силам краще йти на вибори як партнерам, а не як ворогам.

У Київському УКРОПі підкреслили, що готові до виборів в райради столиці та разом з іншими демократичними силами наполягають на визначенні їхньої нової дати. Зрив виборів до райрад Києва аж ніяк не означає, що УКРОП не братиме в них участі чи не боротиметься за їхнє проведення. Учасники з їзду, зокрема, київська делегація, ще раз підтвердили принципову позицію, що ми й надалі відстоюватимемо право киян на місцеве самоврядування. Тому щойно буде оголошена нова дата цих виборів, це автоматично стане сигналом до початку активної підготовки Київського УКРОПу до участі в них. Ми сподіваємося, що Київрада зможе це зробити на найближчій сесії , наголосив Дмитро Сіманський.