Наша команда стала до керівництва містом, аби змінити Дніпропетровськ на краще. Наша мета комфортне, доступне та прозоре європейське місто. Перше, за що ми взялися, це зміна структури виконкому та складання кардинально нового та зрозумілого бюджету. З першого дня ми відчули шалений спротив: блокування роботи сесії міської ради та безпідставні заяви про узурпацію влади.

Та наразі поведінка групи депутатів на чолі з їхнім ідеологічним куратором перейшла всі межі дозволеного. Спочатку вони розпускали чутки, мовляв, я підкуповую їхніх членів партії. Потім навіть публічно натякали своїм однопартійцям, що ті залишаться без мандату в разі незгоди з руйнівною політикою партії. А позавчора ввечері в місті стався жахливий інцидент жорстоко побили депутата міської ради від Опозиційного блоку Олега Григорука. Наскільки мені відомо, цей народний обранець пішов проти рішення фракції й відмовився підтримувати деструктивні дії партії.

Я не представник правоохоронних органів і не суд, щоб виносити вирок і називати ім я винуватця цього побиття. Та як мер хочу звернутися до тих політиків, які й досі не зрозуміли красти не вийде! Бюджет буде прозорим і зрозумілим для кожного мешканця нашого міста. Бюджет це податки містян, і вони мають право знати, на що вони витрачаються. Не треба казати, що до формування головного кошторису вас не допустили. До цього процесу запрошувалися абсолютно всі фракції. На жаль, затятих трудівників виявилося небагато: представники УКРОПу та Самопомочі .

Я вимагаю від політичних провокаторів згадайте про своїх виборців. Вони голосували за вас не для того, щоб ви влаштовували політичні шоу з безпідставними обвинуваченнями та викриками в рупори. Припиніть депутатський балаган та блокування роботи міста. Приступіть до роботи. Я не дозволю перетворити Дніпропетровськ на арену, де депутати змагаються в ораторських навичках.

Фізичний чи психологічний тиск та підкупи не пройдуть. Забудьте про звичні для вас методи роботи і навчіться працювати на благо Дніпропетровська та його мешканців. Депутати ініціювали проведення сесії на 29 лютого це їхнє право, однак перетворювати сесійне засідання на балаган з ігноруванням процесу голосування та рупорами я не дозволю.