Виробник підтвердив факт готовності нової версії Google Glass і її вихід на ринок. При цьому, творці зизналися, що кілька компаній в США вже давно користуються новинкою, допомагаючи тестувати окуляри і готувати їх до майбутнього виходу на ринок.

Отримаши кілька років тому світову популярність, але не досягши ніякого визнання «розумні» окуляри Google Glass повертаються на ринок, через майже чотири роки.

Перша модель цього гаджета була зроблена ще в 2013 році, проте згодом проект був згорнутий через цілу низку причин. Аксесуар вийшов зовсім недосконалим, і відверто незручним. Більш того, своїм функціоналом порушував законодавство абсолютної більшості країн в області порушення приватних прав особи. І хоча сама ідея «розумних» окулярів розбурхувала інженерів всі останні 4 роки, домогтися дійсно придатної реалізації ідеї ніхто так і не зміг.

І ось, зовсім недавно, компанія Alphabet оголосила про випуск принципово нової версії своїх «розумних» окулярів, а саме Google Glass Enterprise Edition (EE). Згідно з опублікованим пресс релізом, концепція пристрою була змінена розробниками чи не повністю, були значно поліпшені і їх характеристики.

В першу чергу Google Glass Enterprise Edition отримали більш потужний процесор і покращений Wi-Fi модуль. Замінений був і акумулятор пристрою. Тепер окуляри зможуть працювати автономно протягом 8 годин (раніше очки не працювали більше 5 годин від акумулятора). Нарешті, на корпусі очок з'явився спеціальний, добре помітний індикатор, який повідомляє всім оточуючим про те, що окуляри в даний момент ведуть фото або відео запис. Але найголовніше, тепер "окуляри" - це модуль, який можна одягнути майже на будь-які інші окуляри.

Раніше вже повідомлялося про те, що Google Glass EE не вийдуть на споживчий ринок. Окуляри націлені виключно для корпоративного використання. У Alphabet також підтвердили, що в дійсності окуляри вже використовуються низкою компаній. Йдеться про американських представництвах GE, Boeing, DHL і Volkswagen.