На Сумщині, під патронатом партії УКРОП відбувся баскетбольний турнір серед учнівської молоді. Спортивні змагання провели в стародавній Гетьманській столиці України.

Найсильніші баскетболісти шести команд розігрували першість, виборюючи звання чемпіонів. Всі ігри були цікавими та напруженими, говорять організатори: захоплюючі митті перемог, радість самоствердження та фізичного удосконалення надали спортсменам наснаги та життєвої сили.

Глухівські укропівці відзначили переможців грамотами та подарували дітям баскетбольні м ячі. Сподіваємось що цей турнір допоможе учням бути міцнішими, щоб вони були спроможні завжди долати всі перешкоди на своєму життєвому шляху , - сказала депутат сумської обласної ради Марія Коняєва.

Нагадаємо, напередодні у Глухові стартував локальний волейбольний турнір. Змагання, що об єднали найсильніші команди півночі Сумської області, теж відкрилися під патронатом укропівців партійці приділяють розвиткові спорту чималу увагу.

На переконання українських патріотів, популяризація спорту серед молоді шлях до побудови здорового українського суспільства. За словами депутата Марії Коняєвої, українська глибинка потребує розбудови сучасної базової інфраструктури для культурного та спортивного розвитку.

Але країні потрібна справжня, а не уявна децентралізація. Зокрема, бюджетними потоками мають керувати не чиновники з Кабміну, а представницькі та виконавчі органи на місцях. Тоді й талановита молодь, зокрема, спортсмени зможуть розраховувати на серйозну підтримку місцевої влади , - вважає політик.