У райцентрі Сумської області під патронатом укропівців проведено конкурс дитячих малюнків учнівська молодь представила своє бачення естетичного обліку міста, позбавленого окрас радянського минулого

Маленькі глухівчани з семи міських шкіл представили дорослому журі майже сто різноманітних малюнків. Юні художники зосередили свою творчу увагу на тому, як може виглядати стародавній Глухів на початку ХХІ століття. Поруч з міськими пейзажами діти зобразили пам ятники, які б вони встановили у сквері біля міської ради, в літньому парку відпочинку, на місці, де знаходився демонтований нещодавно пам ятник Леніну, а також на в їзді та виїзді з міста.

16 робіт у номінаціях Майбутнє нашого міста , Краєвиди нашого міста , Глухів спортивний , Дитячі мрії , Я люблю свій край , Мій рідний Глухів були відзначені окремо. Кожен автор малюнку отримав відзнаку і подарунок. Талановиту молодь привітали глухівські укропівці.

Депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва говорить: Є прислів я, що скільки є народу на землі, стільки є і смаків. А от у малюнках у кожного є своє уподобання. Хтось любить малювати олівцем, хтось гуашшю, хтось масляними фарбами. Але наші зірочки просто люблять малювати своє місто, адже кожний з них патріот своєї малої батьківщини .

За словами лідера УКРОПу Глухова Андрія Карлова, метою проведеного конкурсу було формування естетичної краси міста, виявлення і підтримка обдарованих учнів, виховання національної свідомості та гордості за талановитий український народ .

Організатори кажуть, своєї мети досягли попереду нові проекти.