Від 22 лютого мешканці Львова отримали можливість впливати на рішення місцевої влади через електронні петиції. Одним із перших звернень, що були зареєстровані, стала ініціатива Ігоря Зінкевича, керівника ГО Варта-1 , депутата Львівської міської ради від партії УКРОП. Йдеться про проїзд приватного транспорту через площу Святого Юра. Необхідну 1000 голосів підтримки автори звернення отримали за півтори доби. Це перша електронна петиція, яку так масово підтримали львів яни.

Впровадження електронних петицій у Львові йшло дуже важко. Нещодавно укропів ці були змушені звертатись до Міністра юстиції України, аби він роз яснив юридичному відділу міськради, як це зробити без зволікань. Результату досягли: від 22 лютого у тестовому режимі на три місяці можливість подати електронні петиції у львів ян таки з явилась.

Водночас, реагуючи на ініціативу городян, Ігор Зінкевич подав депутатський запит про відновлення руху приватного транспорту через площу Святого Юра та вул.. Устияновича. Міська влада вирішила влаштувати диспут між противниками і прихильниками ідеї. Дійти компромісу на першій зустрічі двом громадським організаціям не вдалось, проте кожна з них аргументувала, тим, що за нею стоять люди, чиї інтереси вони представляють. Результат підтримки електронної петиції слугуватиме не лише сигналом до дії для влади, а й підтвердженням об єктивності волевиявлення львів ян.