Вищий господарський суд скасував рішення про повернення Дніпропетровського військового госпіталю в державну власність та передав матеріали справи до судів нижчої інстанції. Про це повідомило видання Дніпро вечірній з посиланням на начальника установи Андрія Рильського. Це означає, що всі позитивні рішення з нашого питання скасовані, і всі будівлі госпіталю, як і раніше, належать не державі, а приватним особам, які в будь-який час можуть пред'явити на них права , повідомив Андрій Рильський.

Керівник шпиталю зазначив, що наразі медустанова продовжує щодня приймати близько двох десятків поранених, травмованих і хворих. Він також нагадав, що всі приміщення, які належали шпиталю, перейшли у власність приватних фірм після того, як Міністерство оборони ухвалило рішення про продаж половини з них у 2007 році. Однак після початку антитерористичної операції громадськість стала на захист медустанови, тож нові власники погодилися почекати. Згодом Дніпропетровський господарський суд, а слідом за ним і апеляційний задовольнили позов Міністерства оборони та Фонду держмайна, повернувши тим самим шпиталь у державну власність, розповів Андрій Рильський.

Нагадаємо, член політради УКРОПу Геннадій Корбан став на захист Дніпропетровського військового шпиталю, зупинивши його привласнення російським ВТБ Банком , який намагався вилучити будівлі установи як заставне майно якраз тоді, коли до Дніпропетровська почали привозити поранених в зоні АТО бійців. Геннадій Корбан вдався до радикальних заходів, виставивши біля входу до закладу охорону, після чого звернувся за допомогою до юристів, які й сформували правову позицію в суді.

У листопаді 2015 року Дніпропетровський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 18 травня 2015 року про повернення шпиталю в держвласність. Йдеться про понад 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та близько 4 гектарів землі в центрі Дніпропетровська, які, за словами Геннадія Корбана, потрапили у власність російського ВТБ Банку за ціною, що не відповідала їхній реальній вартості.