Сьогоднішнє голосування депутатів Київської міської ради щодо зміни дати виборів до райрад столиці на травень 2016 року лакмусовий папірець, який засвідчить, чи здатна влада передати повноваження на місця. Про це під час мітингу на підтримку справжнього місцевого самоврядування в столиці заявив голова Київської міської організації партії Українське об єднання патріотів УКРОП Дмитро Сіманський. На його думку, єдина відмінність теперішньої влади від попередньої в тому, що нинішні можновладці думають, ніби вони хитріші від представників режиму Януковича, які ламали державу і суспільство через коліно.

У випадку з реальним місцевим самоврядуванням у столиці та передачею повноважень на місця ми маємо справу з цинічним намаганням обдурити киян. Замість того щоб забезпечити проведення виборів до відновлених райрад і дати їм справжній функціонал, влада каже, що нібито потрібно вимагати від Верховної Ради внесення змін до законодавства та пояснень від ЦВК щодо проведення цих виборів. Насправді ж це лише затягування часу, переконаний Дмитро Сіманський. Адже щоб забезпечити справжнє місцеве самоврядування в місті Києві, потрібні два рішення Київради: про проведення цих виборів і про реальні дієві повноваження райрад .

Політик також додав, що дев ять демократичних партій вийшли на мітинг з вимогою до депутатів Київради підтримати спільний проект рішення трьох фракцій міськради Об єднання Самопоміч , Батьківщини та Свободи про призначення нової дати виборів до райрад на травень цього року.

Крім того, ми й надалі наполягатимемо, щоб БПП, київська влада, міський голова Віталій Кличко і Центральна виборча комісія понесли відповідальність, зокрема, політичну, за чергову спробу зриву виборів , зазначив під час спільної акції голова київського УКРОПу.

Маніпуляції влади з питанням передачі справжніх повноважень районам столиці не що інше як блюзнірство. Наразі вона намагається усіма способами затягнути час, щоб зірвати вибори до райрад Києва. Однак результати поіменного голосування депутатів Київради за проект рішення щодо виборів до райрад дасть змогу побачити, вчинки яких депутатів збігаються з декларуванням ними ідеї передачі максимальних прав на місця та здійснення місцевого самоврядування в столиці, а хто поширює пусті балачки , наголосив Дмитро Сіманський.