Київська влада та більшість депутатів міськради саботують проведення виборів до райрад столиці 29 травня 2016 року. Про це в кулуарах Київради заявив голова Київської міської парторганізації Українського об'єднання патріотів УКРОП Дмитро Сіманський.

Ніщо не заважало сьогодні депутатам проголосувати за рішення перенести вибори з 27 березня на 29 травня. Вже весь пакет документів був готовий, процедура була дотримана. Але київська влада і, зокрема представники фракції Блок Петра Порошенка Солідарність , зривають ці вибори. Вони навмисне не ставлять це питання на розгляд столичних депутатів , розповів журналістам Дмитро Сіманський.

Політик також додав, що коаліція демократичних патріотичних сил продовжить боротьбу за право киян обирати місцеву владу. І тому надалі вимагатиме, щоб питання перенесення дати виборів все ж було розглянуте, а також щоб депутати Київради ухвалили рішення-клопотання до ЦВК про призначення нової дати виборів. Ми вважаємо, що це продовження зриву виборчого процесу та узурпації влади. По суті, це фактичне позбавлення киян права на справжнє місцеве самоврядування , зазначив він.

Крім того, Дмитро Сіманський наголосив, що провладна більшість нацьковує учасників інших мітингів, які проходять під Київрадою, на депутатів демократичної коаліції, щоб знівелювати вимогу про зміну дати виборів.

Нагадаємо, лідери дев'яти демократичних патріотичних політсил сьогодні прийшли на пленарне засідання Київради з вимогою включити до порядку денного питання про зміну дати виборів до райрад столиці на 29 травня 2016 року. Однак більшість депутатів у Київраді заблокували президію сесійного залу, що не дозволило відкрити пленарне засідання. Таким чином, питання про зміну дати виборів не може бути винесене на розгляд. Зазначимо також, що сьогоднішнє засідання Київради було перенесене на понеділок, 29 лютого, о 12:00.