Депутатка Вознесенської районної ради Любов Колотюк, обрана від Українського об єднання патріотів УКРОП , стала свідком корупційних дій чиновників при вирішенні земельних питань.

Для отримання 10 гектарів, відведених під пасовища, вона письмово звернулася до голови Григорівської сільської ради О. Пірти з проханням підготувати викопіювання земельної ділянки. Упродовж кількох днів депутатка терпляче очікувала на відповідь, але, так і не дочекавшись, сама прийшла до сільради. Виявилося, що їй відмовлено в виготовленні документу, бо на дану земельну ділянку претендує фермер, в оренді якого знаходиться не один десяток паїв.

Я написала заяву 14 січня, а той фермер 15-го. Попередньо мені пояснили, що для отримання земельної ділянки необхідно взяти в сільраді викопіювання, а коли його виготовлять, написати ще одну заяву в районі, розповідає укропівка. Та на початку лютого я отримала листа від районного землевпорядника, в якому сказано, що мені відмовлено в видачі викопіювання земельної ділянки, бо його вже надано іншій людині . У той же час депутатці повідомили, що оскільки дана земельна ділянка відведена під пасовище, отримати її в користування можна лише за згоди громади.

Проте, за словами Л. Колотюк, днями рішенням земельної комісії фермерові було виділено 20 га землі на тому ж пасовищі, причому без відома селян.

У селі є багато молоді, у якої взагалі немає земельних паїв. Та чому кожен сантиметр землі дістається одній людині? дивується Любов Колотюк. Я знала, що мені ці 10 гектарів не дадуть, лише хотіла показати, як у нас вирішуються земельні питання .

Депутатка переконана, що в діях сільських і районних чиновників, які приймають рішення про виділення землі, є корупційна складова. Щоб вивести їх на чисту воду, вона почала збирати підтверджуючі документи та звернулася за юридичною підтримкою до Миколаївської обласної парторганізації ПП УКРОП. Голова парторганізації В.О. Сторчеус взяв справу під особистий контроль.