Обговорення проектів рішень Дніпропетровської міської ради, на яке в середу 17 лютого, покликали місцевих народних обранців, розпочалося з заяви політичної партії Українське об'єднання патріотів -УКРОП . Заступник голови фракції Геннадій Глядчишин закликав всіх без виключення колег, забути про політичні розбіжності та зробити все, аби розслідування побиття Олега Григорука, депутата міської ради від фракції Оппозиційний блок було швидким та незаангажованим.

16 лютого ввечері ми дізналися, що побито нашого колегу-депутата Олега Григорука. Зараз цей злочин розслідують правоохоронні органи. Ми надзвичайно обурені цієї безпрецедентною подією та закликаємо всіх депутатів не лишатися байдужими й висловити своє відношення до цього. Ми повинні зробити все, аби більше подібне не повторилося , - заявив Геннадій Глядчишин.

Заяву фракції Укроп підтримали представники всіх політичних партій, що представлені в міській раді. Голова фракції БПП Каміль Примаков, запропонував звернутися всім депутатським корпусом до прокуратури та просити її взяти розслідування під свій контроль.

Пізніше, депутат від фракції Опозиційний блок Олег Григорук заявив, що його побиття має політичний підтекст.