Народний депутат, член міжфракційного об єднання УКРОП Віталій Купрій повідомив, що найближчим часом депутати рад всіх рівнів від партії ініціюватимуть необхідні зміни для запровадження справжніх реформ. Ця робота охопить підготовку законопроектів у Верховній Раді та пропозицій до Кабінету Міністрів, а також роботу на місцях.

Про це нардеп заявив 12 лютого під час прес-конференції в інформаційній агенції УНІАН, коментуючи результати візиту до Грузії, під час якого депутати рад різних рівнів мали можливість вивчити ефективний досвід реформ. Депутати з партії УКРОП підготують і внесуть відповідні законопроекти. Якщо будуть необхідні ті чи інші рішення на рівні Кабінету Міністрів, ми подамо свої письмові пропозиції й відвідаємо міністрів. На місцях у нас понад дві тисячі депутатів усіх рівнів, тож ініціюватимемо зміни відповідно до повноважень , зазначив Віталій Купрій.

У свою чергу, депутат Запорізької обласної ради, голова обласної організації УКРОПу Ярослав Гришин наголосив, що Україні при реформуванні системи надання адміністративних послуг населенню варто скористатися прикладом грузинських Будинків юстиції, де звичайні громадяни можуть отримати близько 400 сервісних послуг лише за 15-30 хвилин. Це чітко налагоджена система, де вироблені свої закони, які просто унеможливлюють корупцію , зазначив Ярослав Гришин. Натомість, за його словами, чинна в Україні влада витратила майже два роки та сотні мільйонів бюджетних коштів на створення реєстраційних служб Міністерства юстиції, однак наразі всі вони перебувають у стані ліквідації, оскільки їхні повноваження мають передати до місцевих рад.

Відтак у представників УКРОПу викликає подив небажання українських керманичів запозичити позитивний досвід Грузії замість того, аби вкотре робити помилки, створюючи нові недієздатні системи, які лише сприяють поширенню корупції.