Затвердження обласного бюджету - головне питання, яке розглянули депутати Волинської облради на сесійному засіданні. В переліку фінансових рішень було розглянуто низку проектів регіональних програм.

Деякі програми викликали у залі засідань бурхливі обговорення. Зокрема голова фракції Українське об єднання патріотів УКРОП Вячеслав Рубльов запропонував внести зміни в Обласну програму розвитку медіа-простору Волині та реалізації державної інформаційної політики на 2016 2020 роки. За словами депутата, на висвітлення діяльності облдержадміністрації цілком достатньою буде сума у 100 тис. грн замість передбачених у програмі 500 тис. Також народний обранець запропонував внести корективу щодо розпорядника коштів фінансово-економічної підтримки газети Волинь-нова , де замість двох структур облради та ОДА призначити лише обласну раду.

Виникли зауваження до програми й у депутата від партії УКРОП Ірини Вахович. Вона запропонувала виключити з програми пункт про фінансування у обсязі 730 тисяч гривень медіа-семінарів, оскільки на такі заходи можна знайти інші джерела фінансування.

Пропозиції обох депутатів шляхом голосування були підтримані.

Не був прийнятий проект Регіональної програми підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016 рік. Зауваження були не лише про відсутні актуальні заходи для бійців (до прикладу, щодо психологічної реабілітації), але й до пунктів, які творці програми включили. Вячеслав Рубльов зазначив, що виділення 100 тис. грн на соціальну рекламу не може бути прерогативою у програмі такого спрямування, оскільки бійці мають бачити реальну допомогу від держави.

Кілька зауважень до проекту Програми висловила депутат від фракції Українське об єднання патріотів УКРОП Ірина Констанкевич. Вона запропонувала передбачити в заходах оздоровлення та реабілітацію атовців в обласних санаторіях. Депутат також зазначила про невиправдане фінансування інформаційної політики, яке передбачене в Програмі в сумі 270 тис. грн.

Голова обласної ради Ігор Палиця зазначив, що тепер обласна рада працюватиме по-новому. Ми будемо контролювати кожну копійку обласного бюджету .