Депутати різних рівнів Українського об'єднання патріотів - УКРОП в рамках робочого візиту до Грузії з обміну досвідом державного будівництва та місцевого самоврядування детально вивчили роботу мерії Тбілісі. Всього апарат нараховує 25 тис. чиновників, серед яких 10 районних адміністрацій, також працівники комунальних підприємств, у яких рівень щомісячної зарплати в середньому 18 тис. грн. При цьому, бюджет міста з населенням 1 млн 400 тис. Становить 8 млрд. 200 тис. грн. У порівнянні з Запоріжжям з бюджетом 4,5 млрд. грн на близько 800 тис. жителів.

Лідер фракції УКРОП в Запорізькій обласній раді Ярослав Гришин відзначив і роботу міської ради Тбілісі. Так, 46 депутатів узгоджують всі кадрові призначення мера після проведеного чесного відкритого конкурсу на посади. Оплата роботи народних обранців складає 25 тис. грн на місяць.

Політик Ярослав Гришин впевнений: КП" Благоустрій "складається з 4.000 співробітників; 300 машин в автопарку справляються відмінно - місто чисте від сміття. КП "Основание", яке функціонує в Запоріжжі, немає зовсім: всі жителі будинків створили ОСББ і підписали контракти безпосередньо з обслуговуючими компаніями. Борг мешканців по оплаті комунальних послуг становить менше 5%. Приватизовані приватними компаніями комунальні підприємства Водоканал , Тепломережі , Обленерго працюють, як годинник. Транспорт на 90% муніципальний - вже 10 років в Тбілісі працюють 700 автобусів "Богдан". Всі тендери в Грузії відкриті і обов'язково ті, що на понад 50.000 гривень на єдиному сайті. Процедура відводу землі займає не більше 30 днів, в разі значних інвестицій земля передається в користування за символічну суму. Школи і лікарні державного підпорядкування, дитячі садки - комунальні .

Нагадаємо, в понеділок, 8 лютого, делегація депутатів УКРОП вирушила з робочим візитом до Грузії у складі депутатів різних рівнів: народний депутат Віталій Купрій, лідер фракції УКРОП Запорізької обласної ради Ярослав Гришин, керівник фракції УКРОП Полтавської облради Сергій Соловей, депутат Дніпродзержинської міськради Андрій Дроговоз і депутат Обухівської міськради Денис Нестурук.