УКРОПівка Лідія Різуненко на постійній комісї районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування підняла питання щодо не прозорого виділення землі сільськогосподарського призначення. Депутатам хочуть підсунути проект рішення Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок .

Чому ми повинні сліпо затверджувати рішення рад попереднього скликання? Нам необхідно чітко бачити кому і на яких умовах виділяється земля громади? Чому землю планують виділити аж на 21 рік(!)? Чому на чимало земельних ділянок стоїть мінімальна орендна плата? Чи інші фермерські господарства знали про це виділення землі? Чи прозорою була процедура? На ці питання немає відповідей , - розповіла про ситуацію Лідія Різуненко.

Я внесла пропозицію звернутись до депутатів Полтавської обласної ради щодо даних земельних питань, але безрезультатно. Пасивність районного депутатського корпусу вражає. Однак, незважаючи ні на що, Лубенський УКРОП буде добиватися прозорості і об єктивності в цій справі. Будемо звертатися за допомогою до наших однопартійців в обласній раді. Разом ми сила , - підсумувала УКРОПівка.