На вимогу УКРОПу начальника ЛМКП Львівтеплоенерго Степана Пакіжа сьогодні, 25 лютого 2016 року, слухали на сесії Львівської міської ради. Аргументи керівника підприємства не виглядали переконливими настільки, що депутати домовились шукати спільного притомного рішення, щоб не перекладати вантаж теплових втрат на плечі мешканців.

Надвисокі рахунки за опалення місць загального користування надійшли у 32 львівських будинки. Суми, що перевищують 600 грн. нараховані навіть тим, хто не користується центральним опаленням взагалі. Вочевидь, що підвищені оплати за місця спільного користування надійшли і у ті будинки, де немає загальнобудинкових та індивідуальних лічильників обліку тепла. Просто в квитанціях вони не відокремлені.

Ігор Телішевський, голова фракції УКРОП у Львівській міській раді попросив прокоментувати квитанцію за якою власнику квартири, який взагалі не користується послугами центрального опалення, нараховано 561 грн.87 коп. за опалення під їзду в 9 поверховому будинку, де є лише одна батарея.

Із слів очільника Львівтеплоенерго мешканці будуть оплачувати за це тепло, оскільки воно поступило у їх будинок.

Із пояснень пана Пакіжа, утеплення місць загального користування будинку не належить до компетенції його підприємства. Один із наведених ним прикладів, коли в будинок зайшло 180Г.кал. тепла, із них лише 90Г.кал. зайшли в квартири. Таким чином, люди платитимуть за опалення сходової клітки майже стільки ж, як і за опалення свого помешкання.

Ігор Зінкевич, депутат Львівської міської ради від фракції УКРОП з ясовував, чи готові у Львівтеплоенерго до винесення своїх труб поза межі будинку, якщо його мешканці відмовляться від послуг підприємства.

Степан Пакіж запевнив, що у разі колективної заяви мешканців, труби центрального опалення винесуть із місць загального користування будику, де відмовляться від послуг Львівтеплоенерго .

Депутати дійшли до спільної думки: шукати спільних рішень, починаючи від надання певної амністії для оплати надвисоких рахунків, пошуку прийнятного законного рішення щодо опалень місць загального користування до врегулювання за літні місяці усіх питань із ліквідацією небажаних труб, батарей, утеплення труб в місцях спільного користування.

Начальника ЛМКП Львівтеплоенерго Степана Пакіжа після консультацій із відповідними депутатськими комісіями та структурними підрозділами Львівської міської ради, заслухають із пропозиціями вирішення питання на наступній сесії.