В Громадську приймальню УКРОП звернулася Буркут Тетяна Петрівна, мати бійця АТО, з прохання допомогти в вирішенні біди, яка з нею трапилася.

За словами Тетяни, 12 січня 2016 року вона уклала договір з ПП Європейський інвестиційний альянс , що знаходиться в м. Чернігів, вул.. Кирпоноса, 27 на отримання кредиту в сумі 20 000 гривень, на особисті потреби, а саме ремонт будівлі. Згідно договору, кошти в триденний термін повинні бути перераховані на рахунок. Але, для того щоб отримати ці кошти, то потрібно підписати угоду на страхування від нещасного випадку із страховою компанією Мир та сплатити 2 000 гривень, які й були внесені на рахунок страхової компанії. Гроші, за якими звернулась Тетяна - не отримала. Та коли звернулась за інформацією до ПП Європейський інвестиційний альянс , коли ж нарешті будуть кошти, їй наполегливо було запропоновано підписати ще одну угоду на страхування від нещасного випадку із страховою компанією Мир та сплатити 2 000 гривень, що й надалі було зроблено. Але віз і нині там .

Коштів, згідно підписаної угоди не отримала.

Шукає тепер справедливості в юристів, та розуміє, що найти її без підтримки громадськості неможливо.

Через кілька днів, в приймальню УКРОПу, звернувся ще один потерпілий від ПП Європейський інвестиційний альянс , інвалід 3 групи, Ігнатьєв Ігор Анатолійович, який розказав про таку ж саму схему. Заключивши договір з ПП Європейський альянс на отримання, 70 000 гривень, та 2 рази страхувався від нещасних випадків, на суму 4 800 гривень і коштів також не отримав.

Тому, застерігаємо мешканців Чернігівщини бути пильними та звертатися за кредитами в фінансові банківські установи, які мають на це відповідну ліцензію НБУ України.

Не давайте нечесним та сумнівним підприємствам вводити себе в оману.