Чернігівський УКРОП пропонує розробити міську програму підтримки матеріально-технічної бази навчальних закладів. Така програма передбачатиме моніторинг технічного стану освітньо-навчальних закладів і відповідно спрямовуватиме кошти місцевого бюджету на покращення умов перебування дітей. Вона також зменшить необхідність у батьківських благодійних внесках .

25 лютого Чернігівська міська рада прийняла "Програму комп'ютеризації закладів та установ освіти м. Чернігова на 2016-2020 роки", в якій передбачено використання коштів місцевого бюджету в розмірі більше 16 млн. гривень на придбання комп'ютерів, підключення закладів та установ освіти до виділеної мережі високошвидкісного Інтернету, придбання інтерактивних дошок, мультимедійних проекторів і т.д.

Водночас, у дошкільних навчальних закладах групи ремонтуються за рахунок коштів батьків, харчоблоки не мають відповідного обладнання для зберігання їжі, медпункти не обладнані належним чином, у початковій школі загальноосвітніх закладів 90 % парт не пристосовані для навчання дітей, що є причиною викривлення хребта. Також більше 60 % класних кімнат не має належного, якісного освітлення для безпеки зору дітей.

З огляду на все це, Чернігівський УКРОП вимагає розробити й забезпечити програму підтримки матеріально-технічної бази навчальних закладів, адже завдання школи не лише виховувати та навчати дітей, а й забезпечити їх здоровий фізичний розвиток та безпеку.

Відповідна електронна петиція зареєстрована на сайті міськради. http://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/66