За попередніми оцінками, сумарний щомісячний обіг коштів, пов язаних між собою конвертцентрів, складав майже 1 мільярд гривень.

Для виведення коштів у тінь зловмисники створили 67 фіктивних фірм, які оформлювали безтоварні оборудки з місцевими підприємствами. У такий спосіб більше сотні суб єктів господарювання переводили гроші в готівку або штучно формували податкові кредити для уникнення сплати податків до бюджету.

Під час низки обшуків співробітники спецслужби вилучили майже 4 мільйони гривень, печатки фіктивних підприємств, системи клієнт-банк , векселі та сміттєві цінні папери, які використовувалися для поповнення статутних фондів замовників. Також зловмисники зберігали п ять одиниць нарізної й травматичної зброї.

Також накладено арешт на 53 рахунки, які належать фіктивним фірмам. Наразі на рахунках уже зафіксовано понад 17 мільйонів гривень.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 2 ст. 205 та ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та функціонування конвертаційних центрів.