Фракція УКРОП у Бориславській міській раді бере активну участь у розробленні шляхів виводу із кризового стану КП Бориславводоканал . Депутати вважають, що бездіяльність місцевої влади це спроба передачі підприємства у приватні руки.

Разом із депутатами-однодумцями із інших партій укропівці Борислава ретельно вивчили ситуацію, залучивши фахівців. Склали План заходів виводу із кризової ситуації КП Бориславводоканал . Погодили його на постійній депутатській комісії з житлово-комунального господарства та затвердили на сесії Бориславської міської ради. Проте, за 2,5 місяці влада міста не виконала жодного пункту із запропонованого плану з порятунку Бориславводоканалу , навіть ті, що не передбачали жодних грошових затрат.

Депутати вважають, що міський голова, не зважаючи на декларацію, що зробить усе, щоб залишити КП Бориславводоканал у комунальній власності, свідомо сприяє передачі підприємства у приватні руки.

Іванна Книш, голова Бориславського осередку Українського об єднання патріотів -УКРОП , депутат Бориславської міської ради:

Ми будемо чинити тиск на міського голову Борислава, доти, доки не почнеться робота із виведення КП Бориславводоканал із кризового стану. Для Борислава важливо, щоб стратегічне підприємство залишилось у комунальній власності.