Волонтери центру Серце патріота відправилися у чергову поїздку. У планах відвідати чимало населених пунктів, а тому в зону бойових дій прямують два мікроавтобуси. Один їде у 14-ту танкову бригаду (Єлизаветово), 72-у бригаду (Новотроїцьке), 93-ю (Карлівка), 24-ю бригаду (Суха Балка), 14-у розвідбригаду (Михайлівка) та 14-у мотопіхотну бригаду (Красногорівка). Інший у 59-ту бригаду (Попасне), 30-ту бригаду (Артемівськ), два підрозділи у Покровському та до ремонтної і 81-ої розвідувальної бригад у Краматорську. Цього разу відправка вантажу здійснювалась від стелли Героїв Небесної сотні, що у Луцьку. Як зазначив засновник центру Серце патріота , депутат Луцької міської ради увід УКРОПу Сергій Балицький, фотостелла має символічне значення початку боротьби, що продовжується й сьогодні . Оскільки Театральний майдан дуже людне місце, багато лучан долучились до волонтерської справи: хто грошима, а хто й продуктами.

Особливою ця поїздка стала ще й тому, що на відправку вантажу завітав протоієрей Степан, який освятив прапор України за проханням бійців ремонтної бригади. По закінченню молитви священик запропонував усім бажаючим підписати стяг. Така допомога для хлопців надзвичайно важлива, зауважує отець Степан. Волонтери кожного разу зупиняються на блокпостах та цікавляться потребами бійців. Як результат везуть на передову найнеобхідніше .

Мікроавтобуси з допомогою завантажені теплим одягом, берцами, засобами гігієни, продуктами харчування, а також обладнанням для розвідників. Зібрати вантаж волонтерам допомогли Микола Барабаш, Ірина Куц, фірма Забіяка , Волинські солодощі , ПАТ Теремнохліб та багато інших небайдужих.

Голова Луцької районної ради Валентин Приходько зазначив, що депутати фракції Українське Об єднання Патріотів УКРОП у Луцькій райраді вже не вперше допомагають центру Серце патріота . Цього разу депутатами було закуплено продукти харчування та робочі рукавиці для бійців.

***

Довідково: Волонтерський центр Серце патріота працює з початку ведення військових дій на території України. Волонтери передають бійцям продукти харчування, засоби особистої гігієни, таблетки для очищення води, медикаменти, одяг, взуття, обмундирування, запчастини до спецтехніки, адресно доставляють посилки від рідних та близьких. За час роботи волонтери Серця патріота у зону бойових дій АТО здійснили 100 відряджень.

Благодійну допомогу постійно надає Волинська обласна регіональна парторганізація Українське Об єднання Патріотів УКРОП .

Контактний телефон керівника волонтерського центру Серце патріота Сергія Балицького 050-532-21-46.