У Кривому Розі бійцям 40-го Окремого мотопіхотного батальйону Кривбас в річницю їхнього виходу з Дебальцівського оточення вручили державні та волонтерські нагороди. Церемонія відбулася в місцевому палаці культури Металург , куди, крім бійців батальйону, прийшли їхні рідні та близькі, сім'ї загиблих та зниклих безвісти героїв, волонтери, мешканці міста.

Бійці й офіцери Кривбасу були нагороджені державними та волонтерськими нагородами, Іловайськими хрестами , бойовими медалями. Нагороди також отримали сім'ї загиблих героїв , повідомив куратор батальйону Кривбас Микола Колесник.

Воїни Кривбасу (деякі посмертно) були нагороджені орденами За мужність III ступеня, орденами Богдана Хмельницького, медалями За мужність .

Бійцям одного підрозділу було вручено 18 орденів , повідомив Микола Колесник, додавши, що при цьому Генштаб продовжує незаслужено називати бійців Кривбасу винними в Іловайській та Дебальцівській трагедіях. Також захисники отримали нагрудні хрести за участь в Іловайській та Дебальцевській операціях, медалі За поранення в бою , За жертовність і любов до України , медалі 40-го батальйону: Мужність, честь, закон , Захисник Батьківщини , За оборону країни .

Крім того, бійці батальйону Кривбас висловили підтримку своєму куратору Миколі Колеснику, який збирається поборотися за посаду міського голови Кривого Рогу. За словами майбутнього кандидата, офіційно про свою підтримку бійці Кривбасу планують заявити вже на початку тижня, одразу після міської конференції Криворізького УКРОПу. Коли ми згадуємо загиблих, недоречно надавати цьому заходу політичного забарвлення, тому в день нагородження бійці висловлювали свою позицію в неофіційному спілкуванні. Але всі представники батальйону одностайні в тому, що в Кривбасі повинен обиратися Кривбас , а не Донбас , зазначив Микола Колесник. За його словами, на конференцію будуть запрошені офіцери та рядові бійці батальйону.

Як відомо, рішення щодо підтримки висунення Миколи Колесника кандидатом у мери Кривого Рогу було ухвалене 19 лютого на з їзді партії УКРОП, Криворізький осередок якої він очолює.