Анонс

Вища рада юстиції продовжить розгляд дисциплінарного провадження щодо судді Дніпровського районного суду м. Києва Миколи Чауса

Шановні журналісти!

Завтра, 18 лютого, о 10.00, розпочнеться засідання Вищої ради юстиції, під час якого буде продовжено розгляд дисциплінарного провадження за висновком Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції щодо судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколи Чауса за заявою автомайданівця Костянтина Вальтищева, якого цей суддя незаконно позбавив водійського посвідчення на півроку. Доповідач у справі член Вищої ради юстиції А. О. Лесько. Інтереси заявника представляє адвокат Андрій Богдан. Питання щодо Миколи Чауса внесене до порядку денного під №2.

У засіданні ВРЮ візьмуть участь народні депутати, адвокати Геннадія Корбана та активісти УКРОПу, які вимагатимуть звільнення Миколи Чауса.

Під час минулого засідання, 28 січня, голова ВРЮ Ігор Бенедисюк оголосив про відкладення розгляду провадження у зв язку з необхідністю з ясувати обставини винесення ухвали щодо Костянтина Вальтищева в Дніпровському райсуді та витребувати оригінал цієї справи для огляду на засіданні ради. Андрій Богдан назвав цю причину банальною відмовкою, припустивши, що члени Вищої ради юстиції не наважилися відмовити у звільненні Миколи Чауса через значну увагу преси та активістів до цієї справи.

Звертаємо вашу увагу, що відділ взаємодії зі ЗМІ ВРЮ проводить акредитацію журналістів для участі в засіданні за телефоном (044) 481-06-36 .

Адреса: м. Київ, вул. Студентська, 12-а.

Довідкова інформація за телефоном: + 38 (067) 508 00 89 .