У четвер, 3 березня, о 09 :30, біля Київської міської ради (вул. Хрещатик, 36) активісти Київського УКРОПу та інших демократичних політичних сил проведуть мітинг з вимогою призначити вибори до райрад столиці на 29 травня 2016 року . Учасники акції вимагатимуть від Київського міського голови Віталія Кличка, секретаря Київської міської ради Володимира Прокопіва та депутатів Київради включити до порядку денного пленарного засідання ради 3 березня, яке розпочнеться о 10:00, та підтримати проект рішення Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2015 року №787/1651 Про управління районами міста Києва . У документі пропонується змінити дату проведення виборів до райрад столиці на 29 травня, оскільки 27 березня, як було визначено раніше, ці вибори відбутися не можуть.

Під час мітингу лідери київських осередків дев яти демократичних політсил ( Українське об єднання патріотів УКРОП , Об єднання Самопоміч , Всеукраїнське об єднання Батьківщина , Всеукраїнське об єднання Свобода , Демократичний альянс , Громадянська позиція , Республіка , Сила Людей , Національна Демократична партія України ) проведуть брифінг для преси.

Нагадаємо, нещодавно представники цих політичних партій оприлюднили спільну заяву, в якій закликали покарати винних за зрив виборчого процесу в столиці та запропонували призначити нову дату проведення виборів на День Києва, 29 травня 2016 року.

Цю пропозицію також підтримали громадські організації, громадські ради столичних районів та інші учасники круглого столу Громадська ініціатива щодо виборів до районних рад міста Києва .

Як відомо, вперше за історію незалежної України виборчий процес до районних рад у Києві фактично був зупинений ухвалою Окружного адміністративного суду Києва від 27 січня 2016 року. 29 січня представники згаданих політичних сил звернулися до Президента України та подали заяви до Генеральної прокуратури України і Національного антикорупційного бюро щодо винесення завідомо неправосудного рішення суддею Окружного адмінсуду столиці.

Додаткова інформація: +380931992500, kyiv.party@ukrop.com.ua

Акредитація представників ЗМІ на засідання Київради проводиться до 18:00 2 березня за телефоном: (044) 202-76-95.