Симон Петлюра. Головний Отаман військ УНР, Глава Директорії УНР. Глава Української Держави.

У 1918-1920 рр. Збройні сили України під командуванням Симона Петлюри чинили відчайдушний опір більшовицькому вторгнення в Україну, але країну відстояти тоді не вдалося.

До слова, через 20 років, в 1943 році більшість офіцерів Петлюри з колишньої Армії УНР вступили в українську Дивізію ваффен СС Галичина, створену за домовленістю українців з німцями для боротьби проти Червоної Армії на Східному Фронті та недопущення повторної радянської окупації України.

Мойсей Фішбейн про Симона Петлюру:

Для мене, українця єврейського роду Симон Петлюра є шанованою людиною, українським інтелігентом і соціал-демократом. На багато років його оголосили погромником відомі органи і радянські засоби масової інформації.

Для них не мало значення, що один із засновників сіонізму Володимир Жаботинський, ставився до Петлюри з великим пієтетом .

Ім я Зеера Жаботинського в СРСР було просто заборонено, а Петлюра був призначений погромником. До речі, Жаботинський колись висловив таке бажання: коли я помру, я хочу, щоб на моєму пам ятнику було написано наступне - тут лежить людина, друг Симона Петлюри ... .

Політичні картярі давно розігрують в нашій країні мічену єврейську карту. Щоб відвернути євреїв від українського відродження, і весь цивілізований світ - від тих, хто перебуваючи в опозиції до влади, хоче створити справжню українську Україну. Почали з Петлюри і Бандери, в пізніші часи стали поширювати чутки про антисемітизм Народного Руху , - Мойсей Фішбейн.

У УНР з ініціативи Симона Петлюри було засновано Міністерство єврейських справ, неодноразово приймалися документи, які повинні були перешкодити розпалюванню міжнаціональної ворожнечі в умовах розвалу тодішньої Російської імперії .

Логічно, що законна українська влада намагалася навести лад на своїй території.

У 1919 році був виданий закон, який відновлював страту - були організовані військово-польові суди УНР, а більшовицькі вожді й агітатори провокували безлади і різанину, щоб потім прийти в образі месії .

Пора зрозуміти, що мирне єврейське населення, їхні діти і дружини, так само, як і ми, було поневолене і позбавлене своєї національної волі. Йому нікуди йти від нас, воно живе з нами з давніх часів, розділяючи з нами нашу долю і скорботи . Тих же, що підбурюють Вас на погроми, рішуче наказую викидати геть з нашого війська, і віддавати їх під суд, як зрадників Батьківщини , - Симон Петлюра.