Сталін: "З метою боротьби з виникаючими помилковими тлумаченнями з даного приводу, я вкажу всім вам на їх основні відмінності.
Лівий є керівником Комінтерну, середній - главою радянської держави, а той, що справа, керує комуністичною партією.
І весь світ повинен переконати себе в тому, що ці троє ніяк не пов'язані один з одним. "

"Увага, увага! Говорить Москва! Зараз наш український товариш виступить зі спростуванням попередніх повідомлень про факт голодомору!"

Сталін: "Товариш Фінкельштейн, ти гадаєш, що в цьому демократичному капелюсі я матиму цілком симпатичний вигляд з точки зору політичних керівників всіх західних держав?"

Масові страти в Радянській Росії: "Мертві росіяни вважаються там кращими і надійнішими, ніж живі."

Німецькі інженери в Росії: "Ваша участь в промисловому саботажі доведена. Адже ви хотіли працювати в Росії тільки по вісім годин на день."

Прогрес в Росії: "Як не дивно, але в ті часи, коли ми ще орали кінним плугом, у нас було достатньо хліба."

Радянська пропаганда: "Ми повинні побудувати в Сибіру величезне 800-тисячне місто буквально на порожньому місці - І наявністю у себе таких можливостей не зможе похвалитися жодна країна в світі "!

Сталін і вдова Леніна: "Вам не слід було б дорікати нам в тому, що ми займаємося не тим, чим слід. Я б наприклад з великим задоволенням узаконив індійський звичай спалювання вдів померлих в певних ситуаціях і на території Росії ".

Нова конституція СРСР: "Вище голови, сволота! Своїм занадто похмурим виглядом ви тільки псуєте прекрасний вигляд нашого нового демократичного фасаду!"

Розмова в ході процесу армійського навчання: "Ти знаєш, ми, червоні командири, більше не боїмося смерті тому, що Сталін нас все одно розстріляє."