7-9 жовтня в Дніпрі проходив Кубок України з академічного веслування. Вихованці міської ДЮСШ «Україна», які увійшли в складі збірної Запорізької області, показали на змаганнях гідний результат.

Кандидат в майстри спорту Роман Кирилівський завоював золоту нагороду Кубка в класі човнів-одинаків, легка вага, виконавши при цьому норматив на звання майстра спорту України.

Кандидат в майстри спорту Дмитро Галян посів друге місце в класі човнів-одинаків, легка вага.

У парній двійці, легка вага, юні спортсмени завоювали срібну медаль Кубка України з академічного веслування.

Дмитро і Роман входять до складу збірної України з академічного веслування. У липні 2016 року Шухевич брав участь в Чемпіонаті Європи з академічного веслування серед юніорів.