Суд задовольнив позов виконкому Одеської міськради щодо заборони проведення 13 серпня Маршу рівності, а також запланованих патріотичних заходів. Повідомляє прес-служба Одеського окружного адміністративного суду.

«Організатор патріотичних заходів, який планував проводити своє мирне зібрання одночасно з Маршем рівності, висловлював на адресу учасників ходи погрози. Про це свідчать його повідомлення у соціальних мережах. При цьому заявлений ним маршрут патріотичних заходів перетинався з маршрутом Маршу, організованого у межах фестивалю квір-культури «Одеса Прайд-2016».

Крім того, проти проведення Маршу рівності висловлювались інші організації. Зокрема, ГО «Здорова сім’я – основа нації» надіслало на ім’я міського голови повідомлення, у якому зазначено: «ми залишаємо за собою право … здійснювати патрулювання і нейтралізацію будь-яких публічних проявів пропаганди [цінностей організаторів фестивалю]», – йдеться у повідомленні.

Нагадамо, що вчора, 10 серпня, Одеська міськрада отримала прохання від ГУ НП в Одеській області через суд обмежити проведення з 10 по 14 серпня публічних масових заходів.