Вчора, 18 серпня, відбулася презентація допрацьованого плану зонінгу Одеси.

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міста В’ячеслава Шандрика, проект допрацьованого зонінгу отримав узгодження усіх профільних служб.

«На сьогоднішній день проект «План зонування території (зонінг) м. Одесса» узгоджений з Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації, управлінням культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації», – йдеться у повідомленні Одеської міськради.

В’ячеслав Шандрик повідомив, що прийняття зонінгу дозволяє підготовку документації для проведення аукціону в Одесі.

«Сьогодні я був на прийомі у начальника обласного відділення культури. Компетентними спеціалістами мені було заявлено про те, що узгодження у межах історичного ореолу, де не допускається будівництво багатоповерхівок зон із поміткою Ж-3, Ж-4, – управління не узгоджувало. А всі питання, які стосуються містобудівної діяльності у межах культурно-історичного ореолу і пам’ятників національного значення знаходиться у компетенції Міністерства культури», – повідомив одесит Ігор Єлін.

В’ячеслав Шандрик повідомив, що матеріали проекту виставлені для ознайомлення в холі Приморської райадміністрації (вул. Канатна, 134), де знаходиться журнал для зауважень і звернень за проектом.

Також матеріали доопрацьованого зонінгу будуть опубліковані на офіційному сайті Одеської міськради.