Учасники “Маршу за життя” протестують проти змін до Конституції України в частині дефініції шлюбу. Вони просять не змінювати визначення поняття сім’ї як союзу чоловіка та жінки.

Про це повідомляється в зверненні учасників Маршу до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Голови Запорізької обласної ради, Голови Запорізької міської ради.

Крім того, традиціоналісти просять вилучити з Кодексу законів про працю та інших законів, законопроектів і урядових документів словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» як таких, що несуть виключно ідеологічне й антинаукове навантаження, та не допустити включення їх до тексту проекту Трудового кодексу України що нині готується до розгляду у другому читанні у Верховній Раді України.

Також, активісти просять зупини затверджений Урядом план дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року у частині легалізації одностатевих партнерств і в частині унормування й популяризації одностатевих сексуальних стосунків як варіантів норми.

Нагадаємо, що “Марш за життя” пройде 2 жовтня, збір учасників о 15:00 біля БК “Дніпроспецсталь”