Напередодні ввечері російські ЗМІ повідомили про вбивство одного з ватажків терористів «ДНР» Арсенія Павлова, відомого як Моторола. Зазначалося, що його було вбито за допомогою дистанційного вибухового пристрою, що спрацював у ліфті в будинку Павлова.

Новина миттєво поширилася українськими сегментами соціальних мереж. Моторола був відомий ще з 2014 року під час боїв за Слов’янськ. Згодом під час протистояння в Донецькому аеропорту. Павлов охоче давав інтерв’ю, хизувався жорстокістю та зухвалістю.

Це вже не перший випадок загибелі ватажків терористів. Нещодавно в Москві було вбито Євгена Жиліна, організація якого стала одним із терористичних підрозділів. До того було скоєно замах на керівника «ЛНР» Ігоря Плотницького. Раніше було вбито очільника «народної міліції» ЛНР Павла Дрьомова тощо. У більшості випадків «офіційні» представники «ЛНР» та «ДНР» заявляли що замахи було скоєно українськими диверсійно-розвідувальними групами.

Загибель Мотороли керівник самопроголошеної «ДНР» Олександр Захарченко назвав оголошенням війни з боку президента Петра Порошенка.