В рамках робочого візиту до Маріуполя президент України Петро Порошенко відкрив перший у прифронтовій зоні Центр надання адміністративних послуг.

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко повідомив, що центр уже був готовий до повноцінного запуску, але у місті спеціально чекали президента, аби він взяв участь в урочистому відкритті. Також мер зазначив, що не вбачає у цьому ніякого піару та набрання політичних балів, у чому полюбляє звинувачувати політичних опонентів.

Наразі ЦНАП готовий надавати 119 послуг, у тому числі видача паспортів та ID-карток. У підсумку ж тут планують вийти на 150 послуг. Найбільша проблема зараз із оформленням індивідуальних податкових номерів, але Петро Порошенко порадив місцевій владі посадити до ЦНАПу представника Державної фіскальної служби, який би займався технічними питаннями оформлення ІПН, а також пообіцяв зробити звернення на податкову із цим проханням.

Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться у приміщенні колишнього кінотеатру “Лукоморье”, готовий приймати відвідувачів уже з 1 вересня.