Підозрюваного у вбивстві поліцейських в Дніпрі затримано, – про це повідомив Міністр МВС України Арсен Аваков на своїй сторінкці у соцмережі Фейсбук.
“Зараз його оперують в одній з лікарень Дніпра,” – написав Аваков.

Також радник Міністра МВС Антон Геращенко повідомив, що підозрюваний сам прийшов до лікарні, отримавши поранення в живіт. На даний час лікарі оперують його.
Заступник голови Нацполіції Вадим Троян повідомив, що зловмисник звернувся до лікарні за підробним паспортом.

«Мы изъяли поддельные документы, вещественные доказательства, парики, усы. Нам поступил анонимный звонок из больницы, где отметили, что гражданин с фамилией Михайленко, с поддельным паспортом хотел, чтобы его прооперировали», — розповів Троян в інтерв’ю Еспресо.TV.

Як Громадське ТБ Запоріжжя повідомляло раніше, сьогодні у Дніпрі стався напад на патрульних, внаслідок якого загинули двоє поліцейських. У п’яти областях України було оголошено план “Перехоплення”, також поліція оприлюднила фото і дані підозрюваного у нападі на патрульних, розшукували 33-річного уродженця Російської Федерації Пугачова Олександра Андрійовича.
«Розшук цього злочинця триває вже більше року. З моменту початку АТО він переїхав з окупованих територій на мирні землі”, – повідомили у поліції.

Протягом дня з різних джерел з’являлась інформація про те, що поліція вдень оточила помешкання, де нібито міг знаходитись підозрюваний, а також про те, що він начебто взяв заручників, втім офіційні джерела цю інформацію спростували.