Начальник Одеської митниці Юлія Марушевська отримала четверту догану від Романа Насірова. Також вона позивається до суду на Державну фіскальну службу України. Про це Марушесвька повідомила під час брифінгу у кризовому медіацентрі.

«З тих доручень, які отримав Роман Насіров під час візиту в Одесу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, майже нічого не виконано. Кадрові питання – заблоковано. Зараз ми подали в суд на ДФС, для того, аби мати можливість проводити конкурс на заміщення посад Одеської митниці», – розповіла Юлія Марушевська.

«Кадрові питання узурповані державною фіскальною службою. Замість обіцяної модернізації ми бачимо просто консервацію старої пострадянської корупційної системи. І цю узурпацію і консервацію очолює пан Насіров. Мені не зрозуміло, чому такі люди, які тероризують бізнес, які не змінюють нічого, керують службою вже півтора роки», – підкреслила вона.

З моменту візиту в Одесу прем’єр-міністра Гройсмана з Марушевської так і не знято три попередні догани. Раніше Гройсман доручив Роману Насірову зняти їх.