Сьогодні, 26 серпня, в Одесі не відбулися громадські слухання з перейменувань вулиць, що були заплановані історико-топонімічною комісією при виконавчому комітеті Одеської міської ради.

Біля стін міськради відбулася акція проти повторного перейменування вулиць, що запропонувала Одеська міська рада.

Відтак у приміщенні кінозалу сталася сутичка між одеситами, що підтримують проект перейменувань Одеської міськради, та городян, що виступають за нові назви вулиць, утверджені обласною адміністрацією.

«В Одесі з’явилися вулиці із назвами у честь борців за Незалежність України у ХХ сторіччі: уродженців Одеси, воїнів АТО, які загинули на сході України. Владі начхати, таким чином вона хоче зробити плювок їм в обличчя і зараз вони намагаються перейменувати ці вулиці», – повідомив один із організаторів акції Олег Сімашко.

«Я підтримую те, щоб історія була дотримана, щоб поважали тих героїв, які були раніше, наприклад, маршала Малиновського та маршала Жукова», – розповів одесит.

«Коли перейменовувалися вулиці на ті, якими вони є зараз – народ ніхто не питав, просто назвали: Леніна, Щорса і так далі. А зараз нас питають, то ми маємо висловитися», – наголосила одеситка.