Триває підготовка до 69 Битви Стартапів. Startup.network спільно з Technology Companies Development Centerорганізовує батл для бійців однієї вагової категорії. На 69 битві позмагатися один з одним зможуть цікаві та амбітні медіа-проекти.

Сьогодні відбулася чергова робоча зустріч експертів конкурсу - досвідчених професіоналів, яскравих представників друкованих, теле, радіо і інтернет-медіа.

Експертии обговорили стан інформаційного ринку України, тренди, проблеми, перспективи його розвитку, а також поділилися очікуваннями від проектів-учасників.

Медіа-індустрії в Україні зараз необхідно оновлення та перезавантаження. У сучасних реаліях наша країна, як ніколи, потребує якісних медіа-ресурси і матеріали.

Застарілі інструменти медіа потрібно модернізувати, впровадити замість них абсолютно нові, інноваційні.

Прийшов час нової генерації медійників, яка зруйнують застарілі канони і зроблять якіснийпрорив на ринку українських ЗМІ. Саме на таких людей «полює» Startup.Network.

В Україні конкурси для початківців проектів, особливо медіа-напрямку, - велика рідкість. Саме тому молоді перспективні стартапи часто залишаються непочутими, заабутими. Ідеї про їх створення відкладаються в довгий ящик.

69-а Битва Стартапів - це відмінна можливість заявити про себе і отримати підтримку інвесторів та передових представників медіа-індустрії.

Нагадаємо, що реєстрація на участь в Битві вже почалася!

З нетерпінням чекаємо всіх, хто має свіжі, інноваційні медіа проекти.

Медіа - в найширшому значенні, від інформаційних порталів, медійних додатків і контенту для ТВ, до кіносценаріїв та арт-медіа мистецтва.

Чекаємо цікаві заявки від підприємців, запрошуємо досвідчених експертів, представників великих медіа, телебачення, преси, он-лайн медіа каналів.

Для участі у відбірковому турі необхідно зареєструвати стартап на сайті startup.network і заповнити анкету.

Наші експерти відберуть найкращі проекти.

Саме ці проекти будуть представлені 26 січня в Києві на 69 Startup Battle Media, перед інвесторами, глядачами і експертами.

Не пропустіть свій шанс!